پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز شخصیت شناسی متولدین چه ماه هایی نباید بایکدیگر ازدواج کنند؟!

قصد داریم به بررسی متولدین ماه های متفاوت سال بپردازیم که اگر بایکدیگر ازدواج کنند, رابطه عاطفی مناسبی نخواهند داشت.

متولدین چه ماه هایی نباید بایکدیگر ازدواج کنند؟!

قصد داریم به بررسی متولدین ماه های متفاوت سال بپردازیم که اگر بایکدیگر ازدواج کنند, رابطه عاطفی مناسبی نخواهند داشت.

متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند

اگر چه بعضی از متولدین ماههای سال خصوصیات اخلاقی مشابهی دارند و در کنار یکدیگر شاد و خوشبخت هستند، بعضی دیگر به مشکل می توانند در کنار یکدیگر زندگی آرامی داشته باشند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که طالع بینی، متولدین کدام ماه را به عنوان شریک زندگی به شما پیشنهاد نمی دهد، با ما همراه باشید.

فروردین و اردیبهشت

متولدین چه ماه هایی نباید بایکدیگر ازدواج کنند؟!

آنچه در رابطه متولدین فرودین و اردیبهشت به چشم می آید لجبازی هست، به همین علت است که آنها زوج های موفقی نخواهند بود. آنها شخصیتی کاملا متفاوت از یکدیگر دارند. فروردینی افراد شجاح و جسوری هستند که ماجراجویی را ترجیح می دهند در حالی که اردیبهشتی ها به دنبال ثبات اند. آنها دوست دارند آرام یک جا بنشینند و اطراف را تماشا کنند که اصلا با روحیه فعال و خستگی ناپذیر فروردینی ها جور در نمی آید. شاید این دو بتوانند همکاران خوبی جهت هم باشند ولی رابطه آنها به عنوان یک زوج مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

عبارات مهم : زندگی

اردیبهشت و آذر

اردیبهشتی ها علاوه بر آن که نمی توانند با فروردینی ها جور در آیند، با متولدین آذر هم به مسئله بر می خورند. آذری ها دوست دارند که مدام به بیرون از منزل و دورهمی بروند و از لحظه لحظه زندگی ارزش لذت ببرند در حالی که اردیبهشتی ها منزل و فضای آرام آن را ترجیح می دهند.

اردیبهشتی ها عاشق ثبات اند، آنها دوست دارند که از جایگاه ارزش در رابطه ای که در آن به سر می برند، آگاه باشند، در حالی که آذری ها عاشق بازی کردن اند. اگر چه آنها در کوتاه مدت و در وقت های خوشگذرانی با هم شاد خواهند بود ولی آتش عشق ارزش مدت زیادی دوام نخواهد داشت. عالی ترین گزینش جهت اردیبهشتی ها متولدین ماههای تیر، اسفند و دی، که آنها نیز به دنبال امنیت و آرامش اند، هستند.

خرداد و اسفند

قصد داریم به بررسی متولدین ماه های متفاوت سال بپردازیم که اگر بایکدیگر ازدواج کنند, رابطه عاطفی مناسبی نخواهند داشت.

خردادی های عاشق گشت و گذار، خوشگذرانی و ماجراجویی اند، به همین علت به فردی پر انرژی چون خودشان نیاز دارند تا پابه پایشان برود. بدترین گزینش جهت آنها متولدین ماه اسفند هست، لیکن آنها افراد کمال گرایی هستند و تمام زندگی ارزش روی برنامه هست. به همین علت دوست ندارند که ناگهان تغییری در برنامه هایشان ایجاد شود، کاری که خردادی ها در آن تبحر خاصی دارند. بنابراین بهتر است که متولدین خرداد از برقراری ارتباط عاطفی با اسفندی دوری کنند لیکن ممکن است بی آنکه بدانند، فرد برابر ارزش از آنها ناراحت و ترک ارزش کند. عالی ترین گزینش جهت خردادی ها متولدین ماه مهر، بهمن و فروردین است.

تیر و بهمن

متولدین ماه تیر مانند آب آرام و صبورند، به همین علت است که با بهمنی ها جور در نمی آیند. آنها به دنبال توجه و عشق می گردند در حالی که بهمنی ها افرادی مستقل و بی پروایند.
این زوج در کنار هم مدام جرو بحث خواهند داشت، لیکن تیری ها افرادی سنتی با نحوه فکر ثابت و قراردادی، به خصوص در مورد پرسشها عاطفی، هستند در حالی که بهمنی ها معنوی آزاد دارند و ترجیح می دهند در مورد پرسشها عاطفی که دست و پای آنها را می بندد، صحبت نکنند. در این شرایط متولدین ماه تیر می خواهند که مدام شریک زندگی ارزش را، چه در ملا عام و چه در خلوت خانه، تصحیح کنند و درست و غلط را یادش دهند. بنابراین بهتر است که متولدین ماه تیر به دنبال افرادی که در ماههای اردیبهشت، آبان و شهریور یه دنیا آمده اند، باشند. تنها در این صورت علاقه و امنیت را احساس خواهند کرد.

مرداد و دی

مردادی ها کمال گرا هستند به همین علت نمی توانند با متولدین ماه دی زندگی موفقی داشته باشند. آنها به دنبال یک زندگی لاکچری می گردند، در حالی که متولد ماه دی محتاط کارند. اگر مردادی ها وقت زیادی را با متولدین دی بگذرانند حوصله ارزش سر خواهد رفت لیکن که آنها به شدت خلاقند و دوست دارند که مدام چیزهای تازه را تجربه کنند و این در حالی است که متولدین دی ثبات را می پرستند

بهترین گزینش جهت مردادی ها متولدین آذر، فروردین، خرداد که عاشق رهایی، ماجراجویی و رویدادهای اجتماعی هستند، می باشد.

متولدین چه ماه هایی نباید بایکدیگر ازدواج کنند؟!

شهریور و مهر

متاسفانه، شهریوری ها گزینش خوبی جهت متولدین ماه مهر نیستند. آنها افرادی منطقی و آرامند که تحمل بی برنامه گی را ندارند، در حالی که متولدین ماه مهر به دنبال هیجان و گشت وگذار می گردند. به عنوان مثال در یک روز برفی، شهریوری ها در منزل می مانند، حال که مهری ها هر چه سریع تر به بیرون از منزل زده و دوست دارند نهایت استفاده را از این روزها بکنند. بنابراین بهتر است که متولدین شهریور به دنبال افرادی باشند که به خواسته های آنها احترام می گذارند. متولدین اردیبهشت، دی و تیر از عالی ترین گزینش های آنها خواهند بود.

مهر و تیر

متولدین ماه مهر نه با شهریوری ها و نه با تیری ها سازگاری ندارد. مهری ها افرادی پر جنب و جوش و اجتماعی هستند که به دنبال یک پایه جهت خوشگذرانی هایشان می گردند، درحالی که تیری ها زاویه دیدی کاملا متفاوت دارند. آنها به دنبال آرامش و امنیت اند، به همین خاطر زوج خوبی جهت یکدیگر نخواهند بود و قطار زندگی ارزش به سرعت از ریل خارج می شود. متولدین ماه تیر فکر می کنند که متولدین ماهری ها قدردانشان نیستند و به رابطه عاطفی ارزش نیز توجه زیادی نشان نمی دهند. بعد بهتر است که متولدین مهر جهت پیدا کردن نیمه گمشده ارزش به دنبال بهمن، خرداد و آذری ها که با روحیه اجتماعی ارزش سازگارند، باشند.

آبان و فروردین

آبانی ها یکی از جالب ترین و در عین حال مرموزترین افراد هستند، به همین علت گزینش خوبی جهت فروردینی ها نخواهند بود. آنها دوست دارند که بر همه چیز، به خصوص رابطه عاطفی شان، کنترل داشته باشند و این در حالی است که فروردینی ها افراد مستقلی هستند که از محبوس بودن بیزارند. همین عنوان حسادت طرف برابر را بر می انگیزند و باعث درگیری و در نتیجه جدایی می شود. اگر چه غرور و یک دندگی گاهی خوب است ولی اگر دو طرف رابطه این خصوصیات را داشته باشند، در حل اختلاف نظرهایشان به مسئله بر می خورند. عالی ترین شریک زندگی جهت آبانی ها، متولدین تیر، دی و اسفند هستند.

قصد داریم به بررسی متولدین ماه های متفاوت سال بپردازیم که اگر بایکدیگر ازدواج کنند, رابطه عاطفی مناسبی نخواهند داشت.

آذر و شهریور

زندگی آذری ها بدون ماجراجویی و هیجان پیش نمی رود، به همین علت شریک زندگی ارزش نیز باید فردی پر انرژی باشد تا بتواند پا به پای آنها پیش رود. از طرفی شهریوری ها افرادی محتاط اند که امنیت و نظم دو پایه زندگی ارزش هست. به همین علت این دو گزینش خوبی جهت هم نخواهند بود.

زندگی با شهریوری ها، زندگی در محیط زیست است و چون این با خصوصیات آذری ها به هیچ عنوان جور در نمی آید، آذری ها را آزار خواهد داد به طوری که در جاهای دیگری به دنبال شریکی ایده آل جهت خود می گردند. رابطه متولدین این ماه با یکدیگر پر از اشک و آه خواهد بود. بنابراین بهتر است که آذری ها با فروردین، بهمن و مردادی ها رابطه عاطفی خود را اغاز کنند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir

واژه های کلیدی: زندگی | متولدین | رابطه عاطفی | متولدین آذر | متولدین مهر | متولدین شهریور | متولدین اردیبهشت | سرگرمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz