پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز جنسی درمان سریع انزالی و ناتوانی جنسی مردها با دارچین!

جهت درمان سریع انزالی در آقایان، روش های زیادی ارائه و توصیه شده است است ولی یک روشی که

درمان سریع انزالی و ناتوانی جنسی مردها با دارچین!

برای درمان سریع انزالی در آقایان، روش های زیادی ارائه و توصیه شده است است ولی یک روشی که در قدیم هم استفاده می شده است هست، درمان سریع انزالی در مردها با استفاده از دارچین هست. اینکه دارچین چه تاثیری بر روی هورمون های مردها می گذارد که باعث می شود سریع انزالی در آنها برطرف گردد را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

درمان سریع انزالی و ناتوانی جنسی مردها با دارچین!

 درختچه دارچین درختی است کوچک، هر لحظه سبز، به ارتفاع ۵ تا ۷ متر که از تمام قسمت های آن بویی مطبوع استشمام می شود. گلهای آن در فاصله ماههای بهمن تا اوایل فروردین ظاهر می شود. برگ این درختسبز سیر و دارای گلهایی به رنگ سفید هست. دارچین بومی سری لانکا و جنوب هند است و پوست درختچه آن بعنوان ادویه بکار میرود. در قرون وسطی دارچین جهت درمان سرفه، ورم مفاصل و گلودرد استفاده می شد. تحقیقات تازه نیز بر فواید و فایده های پزشکی دارچین تاکید دارند.

دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنی های گرم و سرد می توانید از آن استفاده کنید. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تواند باعث زیاد کردن فشار خون و یا معده درد شود.درمان سریع انزالی با دارچین یکی از روش های ساده و لذت بخش است چون هم می توانید به صورت پودر شده است از آن استفاده کنید و یا می توانید به آسانی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.
دارچین جهت عوض کردن در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به سریع انزالی دچار می شوند که دارای تب سرد هستند و دقیقأ دارچین جهت این افراد ساخته شده است است که می تواند باعث عوض کردن در تب افراد شود و تب سرد را به تب گرم عوض کردن خواهد داد.

درمان سریع انزالی با دارچین می تواند باعث زیاد کردن در قدرت در تاخیر و همچنین زیاد کردن قوای جنسی شود. در زمانی که در دروان درمان سریع انزالی هستید بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید. استفاده از ماهی – مرغ – سیب زمینی – نوشیدنی های خیلی سرد می تواند درمان سریع انزالی را ماها و یا حتی سالها به تاخیر بیندازد. به همین علت ما به همه افراد توصیه می کنیم که اگر می خواهند جهت درمان سریع انزالی خود قدم موثری بردارند توصیه می شود که از این مواد غذایی استفاده نکنند و یا حتی اگر می خواهند استفاده کنند بهتر است که دارچین هم بر روی غذای خود استفاده کنید. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها را برطرف خواهد کرد.

عبارات مهم : مواد غذایی – رژیم غذایی
درمان سریع انزالی معمولأ نیاز به مدت وقت خاصی جهت درمان خواهد داشت. که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به اصطلاح گرمی بخش هستند زیاد استفاده کنید. عالی ترین منابع غذایی جهت درمان سریع انزالی گوشت پرندگان – گوشت شتر مرغ – سبزیجات برگ پهن – عسل – دارچیناستفاده کنید. این مواد غذایی کاملأ به شما کمک خواهند کرد.
جهت درمان سریع انزالی بهتر است که از رژیم غذایی استفاده کنید که حاوی پروتئین گیاهی فراوانی باشد. چون پروتئین یکی از روش های کنترل در انزال می باشد. که می تواند بسیار موثر واقع شود. یکی از ترکیبات موثر که جهت درمان سریع انزالی بسیار موثر است و می تواند خیلی خوب اثرگذار باشد مصرف شیر بادامبا دارچین می باشد. این یکی از ترکیبات موثر است که اگر 2 یا 33 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود می تواند تاخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد کند.
در زمانی که در حال درمان سریع انزالی هستید به شدت توصیه می شود که از مصرف لبنیات دوری کنید چون لبنیات کاملأ سرد می باشند و می تواند به آسانی باعث سریع انزالی شوند. به همین علت تلاش کنید از لبنیات جهت مدت کوتاهی دوری کنید و به جای آن از مغذهای مقوی مانند گردو – پسته – فندق – بادام استفاده کنید این مواد سرشار از ویتامین – پروتئین – کلسیم – است و حتی جهت درمان سریع انزالی هم بسیار بافایده می باشد.
جهت درمان سریع انزالی بهتر است که دارچین را با مقداری عسل مخلوط کنید و روزی 33 بار از آن استفاده کنید.

دارچین باعث رقیق شدن خون و زیاد کردن خون رسانی بهتر به اندام تناسلی و در نتیجه درمان سریع انزالی خواهد شد. و ولی در آخر حتمأ به شما توصیه می کنیم که حتمأ از پودر دارچین بر روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دور باشید. و مطئنأ در کوتاه ترین وقت باعث درمان سریع انزالی خواهد شد.
بهتر است که در طول این مدت از نوشیدنی های گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنید. حتمأ مصرف خرما هم به تنهایی می تواند تاثیر بسیار مفیدی جهت درمان سریع انزالی داشته باشد.

جهت درمان سریع انزالی در آقایان، روش های زیادی ارائه و توصیه شده است است ولی یک روشی که

آکا ایران

واژه های کلیدی: مواد غذایی | رژیم غذایی | رابطه جنسی | درمان سرفه | نوشیدنی | استفاده | پروتئین | استفاده | لبنیات


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz