پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در پرسپولیس چنددستگی وجود ندارد/ با مقصران برخوردخواهم کرد ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد و فشارهایی روی تیم می‌آورند که ما را با چالش روبرو کنند. 

در پرسپولیس چنددستگی وجود ندارد/ با مقصران برخوردخواهم کرد ، گرشاسبی

گرشاسبی: در پرسپولیس چنددستگی وجود ندارد/ با مقصران برخوردخواهم کرد

عبارات مهم : برخورد

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد و فشارهایی روی تیم می آورند که ما را با چالش روبرو کنند.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با فارس، درخصوص اتفاقات رخ داده در جریان بازی تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: من در انتظار گزارش این بازی هستم. از مسئولان تیم خواسته ام گزارش کامل و دقیقی به صورت مفصل از تمام اتفاقات رخ داده به من بدهند تا چیزی از قلم نیفتد. بنابراین منتظر این گزارش هستم تا بتوانم فردا نظر خودم را در این باره اعلام کنم ولی چیزی که مشخص است این است که مسئولان فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ پیگیر اتفاقات رخ داده در اهواز هستند تا ببینند علت این اتفاقات چیست.

سرپرست کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که بازیکنان این تیم مسئول کانون طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) را مقصر اتفاقات رخ داده می دانند و شما این عنوان را قبول دارید یا نه تصریح کرد: من چیزی در این باره نشنیدم ولی روز شنبه جلسه ای با مسئول کانون هواداران برگزار خواهم کرد تا همه چیز مشخص شود.

در پرسپولیس چنددستگی وجود ندارد/ با مقصران برخوردخواهم کرد ، گرشاسبی

گرشاسبی راجع به اینکه به نظر می آید پرسپولیس اسیر چنددستگی ها شده است گفت: اینطور نیست. به هرحال از این طرف و آنطرف روی پرسپولیس فشار می آورند و می خواهند ما را با چالش روبرو کنند ولی ما مراقب هستیم و اجازه این اتفاقات را نمی دهیم.

وی راجع به اینکه نظرش درخصوص بازی پرسپولیس در اهواز چیست، گفت: شب گذشته که فوتبال انجام نشد بلکه استرس وجود داشت و همه تلاش می کردند تا فقط آسیب نبینند و حتی دیدید که چند بار بازی قطع شد چون سنگ پرانی های زیادی در ورزشگاه انجام می شد. متاسفانه کنار زمین شرایط واقعا ناامن بود و همانطور که گفتم منتظر ارائه گزارش هستم تا همه چیز مشخص شود.

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: در پرسپولیس چند دستگی وجود ندارد و فشارهایی روی تیم می‌آورند که ما را با چالش روبرو کنند. 

سرپرست کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا باید منتظر برخورد با مقصر یا مقصران باشیم، افزود: قطعا همینطور هست. باید گزارش ها و صحبت ها را ببینم و بشنوم و اگر مقصری وجود داشت قطعا با او برخورد خواهم کرد.

واژه های کلیدی: برخورد | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz