پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) مزایای زیادی دارد و شاید قشنگ‌ترین ورزشگاه آسیا در حال حاضر باشد.

هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم / تاج

تاج: هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) مزایای زیادی دارد و شاید قشنگ ترین ورزشگاه آسیا در حال حاضر باشد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه ورزشگاه امام رضا (ع) اظهار کرد: با وزیر ورزش عراق صحبت کردیم و طی تفاهمی که با او انجام دادیم، قرار است دو کار انجام شود. اول اینکه تیم کربلا به کشور عزیزمان ایران می آید و دیگر اینکه تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران که قرار است به جام جهانی برود، جهت بازی افتتاحیه ورزشگاه کربلا به این شهر خواهد رفت.

هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم / تاج

وی افزود: آستان قدس زحمت زیادی جهت ساخت این ورزشگاه کشیده هست. من از تولیت آستان قدس تقدیر می کنم که ورزشگاه بسیار مجهز و شیکی را وارد فضای کشور کردند. این ورزشگاه مثل ورزشگاه های زیاد کشورهای جهان، در داخل شهر واقع شده است است و مردم می توانند با صرف هزینه کمی به این ورزشگاه بیایند. در سایر کشورها ورزشگاه ها در نقطه ای از شهر واقع شده است است که مردم می توانند با مترو و سایر وسایل نقلیه عمومی به آسانی به این ورزشگاه ها بیایند و بعد از اتمام بازی نیز به سهولت برگردند.

رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ورزشگاه فعلی مشهد در بیرون شهر واقع شده است است تصریح کرد: اکثر افرادی که به ورزشگاه می آیند، جوانان، دانشجویان و افراد کم درآمد هستند و به همین علت ساخت این ورزشگاه خیلی می تواند به گسترش ورزش و بخصوص فوتبال در بین جوانان مشهد کمک کند. تمام ناتمام ورزشگاه ها با حضور تماشاگران تمام می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) مزایای زیادی دارد و شاید قشنگ‌ترین ورزشگاه آسیا در حال حاضر باشد.

تاج تاکید کرد: من ورزشگاه های زیادی را در آسیا دیده ام و ورزشگاه امام رضا (ع) شاید یکی از زیباترین ورزشگاه های آسیا باشد. من ساخت این ورزشگاه را به مردم مشهد تبریک می گویم. همین طور به رسانه ها نیز تبریک می گویم که نواقص را نوشتند و گفتند تا این اتفاق خوب افتاد.

او در پاسخ به این پرسش آیا فوتبال کشور عزیزمان ایران پتانسیل ساخت چند ورزشگاه شبیه این ورزشگاه را دارد یا خیر گفت: آیا من باید بگویم نه؟ حتما می توانیم چندین ورزشگاه مانند ورزشگاه امام رضا (ع) در کشور داشته باشیم. تیم ملی ما در رده اول آسیا قرار دارد. من دیروز فیفا بودم. در کمیته مسابقه های فیفا بحث جام جهانی، پاداش جام جهانی و… بود. هنگامی که همه تیم ها را نشان دادند، به کشور عزیزمان ایران اشاره کردند که تیم های ملی ما در همه رده ها به جام جهانی رفته اند. در آنجا به تیم های نوجوانان، جوانان، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال بزرگسالان اشاره کردند که همه این تیم ها توانستند به جام جهانی بروند. این ها همه جهت ما امتیاز است.

تاج خاطرنشان کرد: آیا ما نباید چنین ورزشگاه هایی داشته باشیم؟ مردم ما صلاحیت و لیاقت عالی ترین ها را دارند. ورزشگاه فولاد هم یکی دیگر از ورزشگاه های خوب است که در آینده به مجموعه ورزشگاه های ما اضافه می شود.

هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم / تاج

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه تیم ملی حدود ۸ بازی تدارکاتی تا شروع جام جهانی دارد تصریح کرد: با کی روش جهت برگزاری این ۸ بازی برنامه ریزی کرده ایم تا خودمان را جهت جام جهانی آماده کنیم.

وی گفت: من با مسئولان آستان قدس صحبت کردم و آن ها اعلام آمادگی کردند که ورزشگاه امام رضا (ع) را در اختیار تیم ملی قرار دهند. البته کی روش هم باید این ورزشگاه را ببیند. اگر قرار باشد بازی دوستانه در داخل کشور عزیزمان ایران انجام دهیم، تلاش می کنیم این بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود ولی اینکه الان بگویم از تیمی دعوت کرده ایم که جهت بازی تدارکاتی در این ورزشگاه به کشور عزیزمان ایران بیاید هنوز چیزی مشخص نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) مزایای زیادی دارد و شاید قشنگ‌ترین ورزشگاه آسیا در حال حاضر باشد.

تاج با اشاره به اینکه در حال حاضر دو بازی دوستانه قطعی شده است است گفت: بازی های دوستانه که قرار است انجام شود دیدارهای خوبی است و سایر کشورها هم در زمینه برگزاری دیدارهای تدارکاتی از ما جلو نیستند.

وی راجع به عدم حضور بانوان عضو شورای شهر مشهد در ورزشگاه امام رضا (ع) تصریح کرد: فدراسیون هیچ اظهار نظری راجع به ورود بانوان به این ورزشگاه نداشت. ما خودمان در اینجا مهمان هستیم. سیاست ما راجع به حضور بانوان در ورزشگاه همان سیاست وزارت ورزش و جوانان است.

هیچ نظری راجع به نیامدن بانوان به مراسم افتتاحیه نداشتیم / تاج

رییس فدراسیون فوتبال راجع به مصوبات کمیته مسابقه های فیفا خاطرنشان کرد: در این کمیته چندین کشور از قاره های متفاوت حضور دارند. من اینجا نمی توانم مصوبات این کمیته را افشا کنم. ما در این کمیته راجع به همه چیز صحبت کردیم. ما هم در این کمیته عضو هستیم و نظرات خود را مطرح می کنیم.

تاج گفت: من در جلسه این کمیته نظری را مطرح کردم و گفتم مانند فوتبال و فوتبال ساحلی که مسابقه های بین قاره ای برگزار می کنند، جهت فوتسال هم چنین مسابقه هایی برگزار شود. رییس کمیته که رییس یوفا هم هست، از این پییشنهاد استقبال کرد و قرار شد در جلسه آینده این پیشنهاد بررسی شود.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | ورزشگاه | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz