پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی معنای اعلام خبر گفتگوی فرمانده سپاه قدس با رهبران گردانهای قسام ، گزا

البناء چاپ لبنان نوشت:ژنرال قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران، همواره در جبهه هایی که محور مقاومت وارد می شوند، حاضر هست. این عادت اوست، پیش

معنای اعلام خبر گفتگوی فرمانده سپاه قدس با رهبران گردانهای قسام ، گزا

گزارش البناء از اتاق عملیات «ژنرال سلیمانی» / معنای اعلام خبر گفتگوی فرمانده سپاه قدس با رهبران گردانهای قسام

عبارات مهم : اسلامی

البناء چاپ لبنان نوشت:ژنرال قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران، همواره در جبهه هایی که محور مقاومت وارد می شوند، حاضر هست. این عادت اوست، پیش از آنکه محور مقاومت بدهید شکل ایجاد شده است باشد؛ یعنی از وقت رابطه اش با مقاومت اسلامی در آخرهای دهه هشتاد میلادی، هنگامی که به همراه شهید عماد مغنیه به دنبال ایجاد همّت مقاومت فلسطینی در برابر اسرائیل بودند.

در آن مرحله، مغنیه و سلیمانی با شیخ شهید احمد یاسین در ارتباط بودند و مشغول فراهم کردن زمینه های مورد نیاز جهت تاسیس جنبش مقاومت اسلامی حماس. در اوج این رابطه، دکتر فتحی شقاقی مورد توجه سلیمانی و مغنیه قرار داده شد و در نتیجه همکاری این سه، جنبش جهاد اسلامی ظهور کرد.

معنای اعلام خبر گفتگوی فرمانده سپاه قدس با رهبران گردانهای قسام ، گزا

به گزارش گزینش ؛ ژنرال سلیمانی در تمام جبهه های مبارزه حاضر بود و در آن اثری از خود باقی می گذاشت، در سال 1996، در جریان تجاوز اسرائیل به جنوب لبنان، در جنگ جولای، قلب، عقل، حمایت و حضور مستقیم سلیمانی با مقاومت همراه بود و در نبرد سوریه، در همه جبهه های نبرد با تروریستها حضور داشت. در عراق، در خطّ مقدم مبارزه با داعش بود و یمن در شرایط حساس و بروز چالشهای سخت، حضور ژنرال سلیمانی را می شناخت، بدون آنکه کسی بداند آیا واقعا به شخصه در یمن حاضر شده است یا به حمایت از آن از دور، کفایت کرده است.

در تمام این نقل مکانهایی که با نشانه مبارزه صورت می گرفت، دغدغه فلسطین و مقاومت آن، همواره همراه سلیمانی بود، آنچه که از دوست شهیدش عماد مغنیه به وی رسیده بود. در این مسیر، اولویت سلیمانی اجابت هر درخواستی بود که نشانه از آن مقاومت در فلسطین باشد، از این رو، تمایزی تامّ بین آمادگی و جدیت نیروهای مقاومت و وابستگی سازمانی و سیاسی آنها قائل می شد. همین مساله موجب شد گردانهای عزالدین قسام، با وجود اختلاف عمیق با حماس در مورد سوریه، مورد حمایت سلیمانی قرار بگیرند.

البناء چاپ لبنان نوشت:ژنرال قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران، همواره در جبهه هایی که محور مقاومت وارد می شوند، حاضر هست. این عادت اوست، پیش

ژنرال سلیمانی در تعامل با رسانه ها کم گوی و گزیده گوی هست، از این رو، اعلام خبر ارتباط وی با رهبران گردانهای قسام، خبری عادی نیست،بویژه آنکه این مساله بعد از سخنان سید حسن نصرالله در مورد رفتن محور مقاومت به راهی در معرکه قدس، که بازگشتی در آن نیست، مطرح شد؛ بدهید معنا، جبهه واقعی که سلیمانی اشتیاق وافری به پیوستن بدان داشت، اکنون فراهم شده است است و او به نصرالله بعنوان فرمانده مقاومت جهت فلسطین، می نگرد و مسئولیتهای نظارت بر فعالیت گروههای مقاومت در دو میدان عربی و اسلامی را با وی تقسیم کرده هست. در حقیقت، اتاق عملیاتی که سلیمانی به آن رفت و آمد داشت، حالا به جبهه مهم اش رسیده هست؛ جبهه ای که سلیمانی و مغنیه با نشانه مقابله با اسرائیل، در مورد مساله فلسطین، بنیان نهادند.

واژه های کلیدی: اسلامی | فلسطین | سلیمانی | عماد مغنیه | قاسم سلیمانی | فرمانده سپاه قدس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz