پنبه زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر

پنبه: زندگی متولدین رابطه عاطفی متولدین آذر متولدین مهر متولدین شهریور متولدین اردیبهشت سرگرمی

گت بلاگز اخبار بین الملل همه ١٦ زنی كه ترامپ را به آزار و اذيت جنسی متهم كرده اند دروغ می‌گويند / كاخ سفيد

سخنگوی کاخ سفید با رد اتهامات وارده راجع به آزار و اذیت‌ جنسی زنان از سوی ترامپ، افراد مدعی را درغگو توصیف کرد. 

همه ١٦ زنی كه ترامپ را به آزار و اذيت جنسی متهم كرده اند دروغ می‌گويند / كاخ سفيد

كاخ سفيد: همه ١٦ زنی كه ترامپ را به آزار و اذيت جنسی متهم كرده اند دروغ می گويند

عبارات مهم : انتشار

سخنگوی کاخ سفید با رد اتهامات وارده راجع به آزار و اذیت جنسی زنان از سوی ترامپ، افراد مدعی را درغگو توصیف کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از ایندیپندنت، کاخ سفید در تصویر العمل به بیانات 16 زنی که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری کنونی آمریکا را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده بودند، تمامی این زنان را درغگو خواند.

همه ١٦ زنی كه ترامپ را به آزار و اذيت جنسی متهم كرده اند دروغ می‌گويند / كاخ سفيد

سارا هوکابی، سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به خبرنگار سی بی اس راجع به 16 زنی که مدیر جمهوری را در این خصوص متهم کرده اند و اینکه آیا موضع رسمی کاخ سفید در خصوص آن ها بر دروغگو بودنشان است گفت: بله، ما از ابتدا (موضع خود را) مشخص کرده بودیم و مدیر جمهوری راجع به آن صحبت کرده است.

ترامپ هفته پیش راجع به این اتهامات سخن گفته و با بیان اینکه این سخنان «تماما اخباری نادرست هستند، … نادرست هستند، این یک ماجرای ساختگی است» آن را رد کرده بود.

سخنگوی کاخ سفید با رد اتهامات وارده راجع به آزار و اذیت‌ جنسی زنان از سوی ترامپ، افراد مدعی را درغگو توصیف کرد. 

ماجرای این اتهامات از انتشار یک نوار صوتی از مکالمه غیر رسمی ترامپ با بیلی بوش، مجری یک برنامه تلویزیونی به نام «سرگرمی امشب» در دوران مسابقه های ریاست جمهوری سال گذشته این کشور شروع شد که در آن ترامپ راجع به زنان سخنان خارج از نزاکتی را بر زبان آورده بود و تأکید کرده بود که «وقتی که شما یک فرد مشهور هستید، آن ها به شما اجازه می دهند هرکاری انجام دهید».

پس از انتشار آن فایل صوتی، دستکم 11 زن اعلام کردند که ترامپ بدون رضایت شان، بدن آن ها را لمس کرده است یا آن ها را بوسیده است.

ترامپ در آن وقت گفت که این اتهامات «تماما ساختگی» هستند و خودش قربانی یکی از «بزرگترین کارزارهای حیثیت زدایی سیاسی در تاریخ کشور شده است است» و به طور ضمنی بیان کرد که دموکرات ها در این ماجرا دخالت داشته اند.

همه ١٦ زنی كه ترامپ را به آزار و اذيت جنسی متهم كرده اند دروغ می‌گويند / كاخ سفيد

اما بعد از ماجرای رسوایی جنسی هاروی واینستاین، تهیه کننده مشهور هالیوودی و مارک هالپرین، تحلیلگر سیاسی ارشد شبکه ام اس ان بی سی ماجرای اتهامات آزار و اذیت های جنسی ترامپ بار دیگر مطرح شد.

این در حالی است که شبکه تلویزیونی مورد علاقه دونالد ترامپ، یعنی شبکه فاکس نیوز نیز اخیرا در معرض چنین اتهاماتی قرار گرفته هست، جایی که تعدادی از زنان، مجریان این شبکه را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند.

واژه های کلیدی: انتشار | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | شبکه تلویزیونی | برنامه تلویزیونی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz